KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11132108
nr 1113 2108
Blandteknik
signerad. - 65, Komposition, 48x29
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 juni 2017
kl 18:04:54
200 kr
300 kr